Maroko z Druidem

Wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów młodzieżowych (2013 – 2021) oraz zamiłowanie do podróży, skłoniło mnie do eksploracji dzikich i rzadko odwiedzanych terenów przez europejczyków.

Cena 3000 zł 

Wycieczki do Maroko to doświadczanie siebie bardziej świadomie. Wyjazd w góry na plantację konopi indyjskich podczas żniw, medytacje nad oceanem atlantyckim czy odwiedzanie budynków z X wieku na najstarszych medynach (dzielnicach kupieckich), to tylko nieliczne atrakcje dla zmysłów.

Podróże nastawione są na przełamywanie własnych granic, barier oraz lęków. Wyjście ze strefy komfortu uczy europejczyków pokory i szacunku do zasobów naturalnych. Wyjazdy dodają pewności siebie, lepszej organizacji w życiu, rozbudzają empatię, dając niezapomniane wrażenia po powrocie.

Dlaczego warto odwiedzić Maroko?

Maroko jest krajem pełnym pięknych krajobrazów, kultury i historii. Marokańczycy są znani z gościnności i przyjaznego podejścia do turystów. Kuchnia Magrebu oferuje bogaty wybór smaków i aromatów. Od tradycyjnego tajine po kuskus i wiele innych pysznych dań również odpowiednich dla wegan. Zobacz zdjęcia z podróży po Maroku autorstwa Daniela Numana